Akadémia CENTURY 21

Akadémia CENTURY 21

Základným znakom profesionála je neustále vzdelávanie!

CENTURY 21 vychováva profesionálov. Prepracovaný systém školení maklérov a vedúcich kancelárií prináša trhu kvalifikovaných odborníkov, ktorí ponúkajú klientom vysoký „Zlatý štandard“ poskytovaných služieb. Systém školení CENTURY 21 Vám ukáže overenú cestu náboru nehnuteľností a získavania klientov, tvorby marketingových plánov a trhových analýz, predajných techník a ďalšie nástroje, ktoré využijete v obchodovaní. Školenie spoločnosti CENTURY 21 je pravidelne zaradené prestížnym časopisom Training medzi Top 125 firemných školení na svete. Systém školení CENTURY 21 je navrhnutý tak, aby Vám pomohol získať realitné vzdelanie a rozvinul Vaše zručnosti potrebné pre realizáciu úspechu.

Ak aj Vy chcete rozvíjať svoje znalosti v realitnom odbore, kontaktujte nás.

Úvodné tréningy pre nových maklérov
Žiadny nový maklér, ktorý sa stáva členom siete CENTURY 21 nie je „hodený do vody“!
Úvodné tréningy pomáhajú maklérom zorientovať sa v tejto náročnej práci:
Start orientation – všetko o CENTURY 21
Agent orientation – základy práce makléra + tlačený interaktívny manuál
Právne minimum – základy právnych postupov
12 tréningových programov – technická časť obchodov
21online – orientácia v intranetovom systéme
Po absolvovaní týchto štartovacích školení nasleduje kurz CREATE 21.

CREATE 21 – 40 ročné skúsenosti v 12-tich lekciách!
CREATE 21 (Career Real Estate Agent Training and Education) je základný kurz predajných zručností realitného makléra, ktorý stavia pevné základy pre rozjazd úspešnej kariéry v realitách. Kurz bol vyhodnotený v USA ako najlepší vo svojom odbore. Naši skúsení lektori pomáhajú maklérom získať predajné techniky, vyjednávacie a argumentačné schopnosti a naučia ich rozlíšiť a kvalifikovať rôzne typy klientov. Predovšetkým je však kurz zameraný na dôležitosť 100% klientskeho servisu, starostlivosť o zákazníka a budovanie klientskej databázy a referenčného biznisu. V priebehu 6 týždňov CREATE 21 aplikuje vedomosti realitných profesionálov z vyspelých realitných trhov na podmienky slovenského prostredia. Učí používať jedny z najúčinnejších nástrojov pre vyhľadávanie obchodných príležitostí a presadenie sa na lokálnom realitnom trhu.

IMA
Rovnakú pozornosť ako maklérom venujeme aj majiteľom kancelárií.
IMA je kurz určený pre majiteľov alebo manažérov realitných kancelárií systému CENTURY 21. V rámci tohto kurzu sa naučíte, ako najlepšie využívať výhody systému CENTURY 21 a ako najefektívnejšie riadiť svoje podnikanie v realitách. Kurz sa zameriava najmä na kľúčové oblasti náboru, vedenie, motivovanie a retenciu realitných maklérov. Účastníci si tiež osvojujú techniky plánovania a riadenia firmy.

Ďalšie vzdelávacie a tréningové kurzy

Pre maklérov a majiteľov realitných kancelárií sú pripravené ďalšie špecializované vzdelávacie a tréningové kurzy, ktoré sa venujú napríklad zdokonaľovaniu predajných techník a zručností, fotografovaniu nehnuteľností, developmentu a investíciám. V CENTURY 21 sa riadime heslom, že vzdelávanie sa nikdy nekončí a učenie je trvalý proces!