Vaša nová kariéra

Nie ste realitným maklérom a uvažujete o zmene svojej pracovnej kariéry? Možno je čas odštartovať niečo nové, kde budete samym sebou.

Čo môžete očakávať od kariéry realitného makléra?

BI_NSH_NPAWYC_018

Výhodou práce realitného makléra je, že ju môžete robiť celý život a dokonca aj keď už pôjdete do dôchodku. Budujete si vlastnú kariéru. Ako uznávaný realitný maklér ste vyhľadávaným vo svojom okolí. Ale aby ste sa mohli vydať po ceste kariéry realitného makléra, musíte mať istotu, že ste v správnom vlaku. Je veľa odvetví, ktorým zvoní umieráčik z dôvodu zavádzania nových technológii a internetu. Kto z Vás si dnes požičiava videokameru, DVD filmy alebo nakupuje v malých obchodoch, keď všetko dnes môžete realizovať za pomoci mobilného telefónu a internetu. Jedno z mála odvetví, ktorým internet pomohol viac než uškodil, sú práve reality. Áno, môžete namietať, že kríza je rizikom a neistotou, ale musíte si na druhú stranu uvedomiť, že byť realitným maklérom je byť mediátorom, sprostredkovateľom a to znamená, že zarábate aj v prípade prepadu realitného trhu. Vo vyspelých krajinách sú realitní makléri uznávanými osobami v spoločnosti, rovnako ako lekári či advokáti.

Je realitná kariéra pre Vás?

Môže to byť výborná kariéra, za podmienky, že je to kariéra, pre ktorú ste predurčený. Voľba zamestnania je jedna z najťažších v živote, ale pritom veľmi dôležitá. A je to tak bez ohľadu, či ste mladý a hľadáte svoje prvé zamestnanie na plný úväzok alebo je to vaše druhé či dokonca tretie zamestnanie. Preto by ste mali vedieť, aký typ človeka má väčšiu šancu uspieť. Práve nedostatok informácií ohľadom realitnej kariéry je dôvodom neúspechu budúcich realitných maklérov.

Voľné pracovné pozície