Dôvody prečo si vybrať CENTURY 21?

1. Brand

CENTURY 21 je v realitnom svete úspešnou a dlhodobo uznávanou značkou. Spojiť sa s naším tímom pre Vás automaticky znamená dostať sa do povedomia zákazníkov a možnosť využívať výhody vysoko rešpektovanej,  úspešnej a uznávanej realitnej spoločnosti. Kancelárie CENTURY 21  nájdete takmer v 70 krajinách sveta.

2. Globálnosť

Ak zákazníci vyhľadávajú služby realitnej kancelárie, tak značka CENTURY 21 ® je prvou, ktorú si zákazník  predstaví v krajinách ako je USA, Kanada, Francúzsko, Čína a v mnohých iných krajinách sveta. CENTURY 21 je právom označovaná za svetovú jednotku v realitách. Pozíciu najväčšej siete realitných kancelárií potvrdzujú výskumy uskutočňované  každé dva roky spoločnosťou Millward Brown, ktorá sa zameriava na zisťovanie povedomia o obchodných značkách v realitnom biznise.

3. CENTURY 21 Akadémia

Systém školení CENTURY 21 Vám ukáže overenú cestu náboru nehnuteľností a klientov, marketingových plánov, predajných techník a ďaľšie spôsoby využívania nástrojov v realitnom obchode. Školenie spoločnosti CENTURY 21 bolo v priebehu posledných 7 rokov vyhlásené prestížnym časopisom Training za najlepšie školenie v realitnej brandži, a to medzi Top 100 korporátnymi školeniami na svete.

4. Marketingový systém

Marketingový tím CENTURY 21 sa maximálne sústredí na zvyšovanie povedomia klientov o značke CENTURY 21 a na vytváraní účinných stratégií pre našich maklérov svojimi špičkovými inovačnými a marketingovými programami.

5. Technológie

Makléri CENTURY 21 majú prístup k najnovším technológiám a marketingovým nástrojom, ktoré sú nevyhnutné pre maximalizáciu úspechu. Náš intranet spája všetkých členov systému CENTURY 21 a ponúka maximálny komfort a zabezpečenie pri poskytovaní realitných služieb.

6. Sieť – Networking

CENTURY 21 spája všetky kancelárie a maklérov pod jednou značkou a poskytuje im maximálnu podporu. Je dobré môcť sa spojiť so svojimi kolegami, požiadať o radu a pomoc pri uzatváraní obchodu a mať vždy istotu, že nie ste sami, aj keď pracujete pre seba.

7. Referenčné obchody

Nespornou výhodou je pomoc kolegov pri hľadaní nehnuteľností v oblastiach s ktorými vy nemáte skúsenosti, alebo sú veľmi ďaleko od vášho teritória. Práve v takýchto prípadoch sú vaši kolegovia, keď aj na druhej strane republiky, tými, ktorí Vám vždy ochotne pomôžu pri zabezpečení vášho obchodu.

8. Teambuilding

CENTURY 21 nie je len práca, ale tím skvelých ľudí, ktorí medzi sebou spolupracujú a poznajú sa aj osobne. Pravidelne sa stretávajú na rôznych podujatiach, vďaka ktorým si nielen zvyšujú svoju kvalifikáciu, ale užívajú si zábavu a výhody veľkej spoločnosti.

 9. Ocenenie výsledkov

CENTURY 21 má program medzinárodných a národných ocenení, ktoré sú udeľované realitným maklérom a kanceláriám v sieti CENTURY 21 za úspechy dosiahnuté vo svojom odbore. Získaním týchto ocenení vzdáva CENTURY 21 hold tvrdej práci maklérov a zároveň ctí odhodlanie presadiť sa a byť úspešný.

10. Kariérny rast

Odštartovanie kariéry v CENTURY 21 je len prvým krokom k rastu kvalifikácie v odbore nehnuteľností a samotnému kariérnemu rastu. Každý junior maklér má maximálnu podporu spoločnosti, aby sa z neho neskôr stal Senior maklér, Partner realitnej kancelárie alebo aby si otvoril sám vlastnú kanceláriu CENTURY 21.