Úspešný realitný seminár pre záujemcov o realitný biznis už aj v Košiciach.

Ako začať novú kariéru v realitách bez rizika?

Uvažujete o zmene zamestnania? Máte jedinečnú možnosť získať informácie z realitného biznisu od skúsených profesionálov, ktorí sa venujú realitám už viac ako 20 rokov. Získajte informácie, ktoré vám môžu pomôcť zmeniť váš profesný ale aj osobný život z prvej ruky.

Získajte slobodu a finančnú nezávislosť, vezmite svoj život do vlastných rúk

Premýšľate ako byť finančne nezávislý? Zistili ste, že čím ste starší tak strácate kontrolu nad svojou kariérou? Možno sú Vaše istoty závislé na nálade Vášho šéfa, možno máte pocit, že Vaša kreativita nemá v práci odozvu, možno potrebujete flexibilnejšiu pracovnú dobu a byť pánom svojho času. Na seminári sa dozviete ako postupovať aby ste začali osobnostne rásť a mohli dlhodobo zabezpečiť vaše finančné potreby. Máte jedinečnú možnosť vypočuť si názory profesionálov a ich životné príbehy.

Realitný obchod neustále rastie, buďte toho súčasťou

Realitný obchod na rozdiel od iných odvetví nie je negatívne ovplyvňovaný globalizáciou a internetom. Rôzne iné odvetvia ako bankovníctvo, poisťovníctvo alebo aj finančné sprostredkovanie sú nahradzované internetom. Realitný biznis ako jeden z mála rozvojom internetu získava. Keďže ceny nehnuteľností neustále rastú, rastú aj nároky na realitných maklérov, ale súčasne aj odmena. Môžete byť súčasťou tohto výnimočného biznisu, ktorý nie je pre každého.

Termín a miesto konania

Mesto: Košice
Miesto: Žriedlová 11 (prízemie)
Termín:12. september 2017 o 16:30
Cena vstupného: ZADARMO - povinná rezervácia miesta

Program

16:30Privítanie, predstavenie CENTURY 21
16:40Daniel Bilý, MBA - generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia
 • Čo znamená pracovať ako realitný maklér
 • Bohatstvo realitného makléra
 • Koľko je možné v realitách zarobiť?
 • Ako získať finančnú nezávislosť v realitách?
 • 17:10Vystúpenie najlepších maklérov kancelárií v Košiciach
 • Skutočný príbeh: Katarína Hirjaková, JUDr. Dorián Szabó, Ing. Renáta Kalaninová
 • 17:40Voľná diskusia účastníkov s realitnými maklérmi a majiteľmi kancelárií CENTURY 21

  Registrácia ZADARMO

  Rezervujte si svoje miesto s predstihom. Počet miest je obmedzený.
  Rečníci

  Venuje sa realitnému biznisu od roku 1995. Založil a vlastní niekoľko úspešných realitných spoločnosti v Prahe, Košiciach a v Bratislave. Venuje sa motivácií a vedeniu maklérov a vlastníkov realitných kancelárií. Aktívne sa zúčastňuje realitných konferencií po celom svete. Prináša nové trendy v oblasti realít aj na Slovensko.

  Daniel Bilý, MBA

  generálny riaditeľ, CENTURY 21 Slovakia

  Katarína sa venuje poradenskej činnosti v oblasti realitných služieb už viac ako 10 rokov. Od roku 2005 do roku 2011 bola majiteľkou úspešnej realitnej kancelárie. V roku 2011 prijala novú výzvu a stala sa súčasťou rodiny CENTURY 21 ako partner kancelárie. Zameriava sa na predaj komerčných nehnuteľností a na predaj rodinných domov, bytov a pozemkov v Košiciach a to hlavne v atraktívnych lokalitách Starého mesta a v lokalite Košice - Západ. Pre svojich klientov zaisťuje kompletný realitný servis, ktorý začína vykonaním obhliadky s odborným ohodnotením, cieleným marketingom, zabezpečením predaja nehnuteľnosti, jej odovzdaním kupujúcemu a ďalšími aktivitami. Absolvovala rôzne školenia a získala Certifikáty NARKS, SORA a CREATE 21. Motto: Mám cieľ byť lepšia, než som bola minule...

  Katarína Hirjaková

  maklér, CENTURY 21 Realitné Centrum

  Vyštudoval právnickú fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Po štúdiu nastúpil ako advokátsky koncipient v advokátskej kancelárii v Bratislave. Už počas štúdia sa zaujímal o nehnuteľnosti a investovanie do nich. Príchod realitnej siete CENTURY 21 – Svetovej jednotky v realitách, na Slovensko mu poskytol vhodnú príležitosť profesionálne sa venovať oblasti jeho záujmu. Tak ako predaj súčasnej nehnuteľnosti, tak aj výber novej nehnuteľnosti je veľkým krokom v živote každého z nás. Je spätý s obavami z prípadných problémov a nejasností. Vďaka profesionálnemu a individuálnemu prístupu ku každému klientovi, ktorý je u neho samozrejmosťou, sa na neho môžete bez obáv obrátiť. Hovorí anglicky a nemecky. Podpísal sa aj pod prvý obchod siete CENTURY 21 na slovenskom trhu.

  JUDr. Dorián Szabó

  maklér, CENTURY 21 Golden Real

  Po skončení Vysokej školy ekonomickej v Bratislave som začala pracovať v bankovníctve, kde som prešla rôznymi pozíciami. Posledných 10 rokov som pôsobila na pozícii riaditeľky pobočky. Práve v banke som sa prvýkrát stretla s kúpou a predajom nehnuteľnosti. Však z tej druhej strany. Pomáhala som klientom plniť ich sny, a to pri financovaní ich bývania. Po 20-ich rokoch som sa rozhodla z bankovníctva odísť. V r. 2012 som začala pracovať ako SZČO. Jednak v oblasti ekonomických služieb a poradenstva a v oblasti sprostredkovania úverov a poistenia, pričom naďalej som klientom pomáhala a pomáham hľadať tú "ich" vysnívanú nehnuteľnosť. Preto v 09/2015 som prijala novú výzvu a stala som sa profesionálnym realitným maklérom. Svojim klientom ponúkam kompletné služby. Od výberu nehnuteľnosti, cez financovanie jej kúpy, predaj nehnuteľnosti, a to všetko na jednom mieste. Dôslednosť, bezpečnosť, spoľahlivosť a individuálny prístup ku klientom sú pre mňa vždy prioritou. „Spokojnosť klienta nadovšetko“. Som tu pre Vás - Vaša realitná maklérka.

  Ing. Renáta Kalaninová

  maklér, CENTURY 21 Advisors

  Na seminári môžete získať odpovede na otázky

  Čo je pre Vás najdôležitejšie - Čas? Peniaze? Sebarealizácia?
  Akú prácu vykonáva realitný maklér?
  Je realitný biznis vhodný pre mňa?
  Koľko je reálne v realitách zarábať?
  Ako byť úspešný?
  Podnikanie alebo zamestnanie?
  Je zamestnanie istota?