Semináre ZDARMA!

Prečo sa vzdelávať?knihy

Učíme sa celý život, či chceme alebo nie. Každý deň získavame nové skúsenosti, a tým sa posúvame v našom živote niekam ďalej. Taký deň, v ktorom sme sa nič nenaučili, ako keby sme nežili.

Určite každý z nás pozná ľudí, ktorí sú prirodzene zvedaví a túžia prísť veciam na koreň a možno patríte medzi nich. Je veľmi príjemné mať veľa informácií a vedieť, získavame tým možnosť pozrieť sa na problémy z viacerých strán a vybrať si tú najlepšiu možnosť.

Vedomosti nás posúvajú ďalej, získavame konkurenčnú výhodu pred tými, ktorí nevedia. Múdri ľudia sú cenení aj v spoločenskom rebríčku, ľudia sa s nimi radi rozprávajú, lebo sa dozvedia niečo nové. Vzdelaní ľudia si viac cenia aj sami seba.

Nestačí však iba vedieť. Albert Einstein povedal: “Ak svoje vedomosti nepremeníte na činy, tak sú zbytočné!“

Ak ste doteraz vzdelávanie zanedbávali, skúste začať teraz!

Prebuďte v sebe svoju zvedavosť a vyberte si niektoré zo školení. Veríme, že tých pár minút, ktoré tomu venujete obohatí Váš rozhľad a pomôže Vám rozhodnúť sa.

Aktuálna ponuka seminárov

Vyberte si z ponuky seminárov, ktoré Vás zorientujú vo svete podnikania, v obchode s realitami a v oblastiach, ktoré Vás zaujímajú.

  1. Seminár – Profesionálny obchodník s nehnuteľnosťami v Banskej Bystrici

Odber noviniek

Získajte aktuálne informácie na emial. V prípade organizovania online školenia, semináru alebo tréningu, budeme Vás informovať na Váš email. Príhlasiť sa k odberu noviniek môžete na tejto stránke. Odber môžete kedy koľvek zrušiť.