Úvodné školenie pre nových maklérov

fotkaV novootvorenej kancelárií CENTURY 21 General na Kaštieľskej ulici 2, prebiehalo úvodné školenie pre nových maklérov. Makléri sa tak mohli dozvedieť veci, ktoré sú nielenže dôležité, ale aj zaujímavé z hľadiska tejto profesie. Nových maklérov školila naša odborná konzultantka a školiteľka Katarína Špačková, ktorá svoju prezentáciu dopĺňala zaujímavými faktami z bežného života. 

skolenieNa školení sa nový makléri mohli dozvedieť okrem iného aj to, ako by mal úspešný maklér vyzerať, ako komunikovať s klientom a na čo všetko sa treba pripraviť ak si začínajúci obchodník s nehnuteľnosťami. Toto úvodné školenie bolo perfektné, keďže som sa dozvedel veľa cenných rád od školiteľky a konzultantky CENTURY 21 Kataríny Špačkovej. Celé školenie prebiehalo v priateľskej atmosfére a veľkou výhodou týchto školení je to, že sa noví makléri medzi sebou zoznámia “. Povedal po školení jednej zo začínajúcich maklérov Martin Gombár. 

V dňoch do 31. 7. 2014 aj Vás radi privítame ako nových kolegov, príďte sa pozrieť ako pracujeme a zmeňte svoj prístup k práci aj vy. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *