Ako vyzerá deň realitného makléra?

Realitný maklér – čo je to za prácu?

Túto otázku si kladú denne mnohí ľudia a ich predstavy sú väčšinou skreslené. Jeden známy mi povedal: „ Realitný maklér? Neviem, za čo berie peniaze! Od rána do večera sedí pri káve so známymi a kecá!“ Možno takého poznal, ale v tom prípade to nebol profesionálny realitný maklér. Neviem, z čoho by taký človek platil to svoje vysedávanie v kaviarni.

Robiť realitného makléra naozaj profesionálne je tvrdá drina. Ako vyzerá jeho deň?


Vstáva skoro ráno! Žiadne vyspávanie do  9,00.

Pripraví si materiály a plán na celý deň!
Ide do kancelárie na poradu a stretnutie s ostatnými maklérmi, aby získal nové informácie!
Vybaví najdôležitejšie záležitosti dňa!
Stará sa aktívne o existujúcich klientov – informuje o novinkách, hľadá pre nich vysnívaný domov a poskytuje im poradenstvo.
Hľadá nových klientov  – ale ak je skúsený profesionál, klienti si ho nájdu sami.
Denne študuje novinky, vzdeláva sa hľadá nové informácie.
Samozrejme potom môže zájsť pracovne na kávu s klientom.
Disciplinovane sa drží svojho plánu.
Maklér je v práci v podstate 24 hodín denne 7 dní v týždni a je na ňom, ako si zorganizuje čas, aby boli aj klienti spokojní.

Je to práca, ktorá vyžaduje celého človeka schopného získať dôveru zákazníkov a nesklamať ju.
Pre klienta znesie modré z neba, je pre neho poradcom, dôverníkom a často priateľom. Tento biznis nie je len

 o peniazoch. Je o psychológií, empatií a o vzťahoch. Ľudia, ktorí to dokázali, sú úspešní a obľúbení. http://www.karieramaklera.sk/pribehy-century-21/
Na druhej strane je to práca zaujímavá, v ktorej ani 2 dni nie sú rovnaké. Noví ľudia, nové miesta, nové zážitky a informácie…ako zamestnanec to nezažijete!

Maklér,  ktorý iba zoberie peniaze od klienta, pričom klient má pocit, že nevie za čo zaplatil, je zlý maklér – resp. to nie je realitný maklér ale iba obyčajný predajca!

Ak máte pocit, že by to pre Vás mohlo byť to pravé, vyskúšajte si prácu makléra na 5 dní ZADARMO v kancelárii CENTURY 21. Veríme, že Vás to zaujme a stanete na našim úspešným kolegom. Čo Vás za tých 5 dní čaká? Prečítajte si novinku na trhu – Na 5 dní realitným maklérom!

3 thoughts on “Ako vyzerá deň realitného makléra?

 1. Odpovedať

  […] Pri našich pohovoroch a stretnutiach so záujemcami sa často stretávame s uchádzačmi,  ktorí nemajú alebo majú pomýlenú predstavu o práci realitného makléra.  Za 5 dní každý pochopí,  o čom táto práca je a možno zistí, že to nie je presne to čo chcel alebo naopak, nájde v tom zmysel svojho života a vysnívanú prácu. Lepšie je raz vidieť a vyskúšať  ako tisíckrát počuť. Na 5 dní nie je kandidát viazaný žiadnymi záväzkami voči CENTURY 21, je iba pozorovateľ. Viac o práci makléra v článku http://www.karieramaklera.sk/ako-vyzera-den-realitneho-maklera-2/#more-275 […]

 2. Odpovedať
  Emil Hasala - 28. septembra 2013

  Dobrý večer prajem. Mám záujem o vašu ponuku stať sa realitným maklérom.

  1. Odpovedať
   Daniel Bily - 1. októbra 2013

   Dobrý večer, doporučujem kontaktovať najbližšiu realitnú kanceláriu CENTURY 21. Zoznam kancelárií http://www.century21.sk/kontakt/zoznam-kancelarii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *