CENTURY 21 Realitné Centrum

Adresa:realitne centrum

Garbiarska 5
04001 Košice – Staré Mesto

Popis:
CENTURY 21 Realitné Centrum so sídlom na Garbiarskej ulici v Košiciach patrí medzi prvé CENTURY 21 realitné kancelárie otvorené na Slovensku. Ponúkame Vám poradenstvo v oblasti realitných služieb, financovania nehnuteľností a služby právnika. Niekoľkoročné skúsenosti profesionálne školených realitných konzultantov so sprostredkovaním predaja nehnuteľností, prepracovaná marketingová stratégia a široké portfólio zákazníkov je zárukou dobrej služby pre všetkých klientov. Radi Vám pomôžeme s predajom nehnuteľnosti, s výberom nového bývania, či investovaním a zabezpečíme pokojnú realizáciu. Každý obchodný prípad je pre nás výzvou a radosťou. Každý deň pracujeme v súlade s heslom: Rob veci s dobrým úmyslom a snaž sa ľuďom pomôcť v konkrétnej situácii a nech Ti ide vždy o prospech obidvoch strán. Buď čestný, priamy a otvorený.

Vedúci kancelárie:

cernyJUDr. Miroslav Černý
Mobil: 0901 702 121
Telefón: 055 632 2121
Email: miroslav.cerny@century21.sk
realitnecentrum@century21.sk
Certifikáty: CREATE 21

 

Zameranie kancelárie:

Realitná činnosť – sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľností, poradenská činnosť.

Lokalita pôsobenia:

Košice a Košice – Okolie

Motto:

Rob veci s dobrým úmyslom a snaž sa ľuďom pomôcť v konkrétnej situácii a nech Ti ide vždy o prospech obidvoch strán. Buď čestný, priamy a otvorený.

Ciele kancelárie:

Pokračovať v budovaní profesionálnej a stabilnej realitnej kancelárie, ktorá bude klientom pomáhať a radiť v otázkach predaja a kúpy nehnuteľností. Miesto pre šikovných ľudí, ktorý tu nájdu možnosť svojho profesného a kariérneho rastu. Miesto, ktoré bude plniť sny klientom, ale aj realitným maklérom.

Referencie klientov:

„V bytíku sprostredkovaného Vami sa nám býva veľmi dobre a tešíme sa úprimne z neho aj vďaka Vám. S pozdravom Beňakovci“

Zoznam maklérov

Zoznam nehnuteľností

Ocenenia kancelárie:

RC1 RC2 RC3

Sídlo kancelárie:


Zobraziť Sieť kancelárií CENTURY 21 na väčšej mape