CENTURY 21 Slovakia organizovalo 3. letný realitný CAMP

prirodaV krásnej prírode sa už tretí rok organizoval CENTURY 21 celoslovenský CAMP, ktorého sa zúčastnili ľudia z 12 kancelárií a približne 70 maklérov z CENTURY 21 Slovensko. Cieľom tohto CAMPu bolo zblíženie, už zohratých tímov v rámci SR. Na úvod predniesol generálny riaditeľ Daniel Bilý odbornú prednášku na tému Profil realitného makléra, ktorej hlavnou myšlienkou bolo, že realitný maklér musí žiť svojou prácou.

campVo svojej prednáške povedal „Som rád, že sa nám medziročne darí zvyšovať náš obchodný obrat. Sám vidím, ako zmenou premýšľania našich maklérov dokážeme zmeniť premýšľanie našich klientov. Som presvedčený, že máme svojim klientom čo ponúknuť. Kvalitné a osobné služby je to, čo bude viesť ešte k väčšej spokojnosti našich klientov. Našim plánom je postupne v každom väčšom meste mať silné postavenie na trhu a tak priamo dokázať ovplyvňovať a byť príkladom aj našej konkurencii.“

prednaskaPo týchto motivujúcich slovách nasledovala prednáška Henricha Kuchára, trénera CENTURY 21 Realitné Centrum, ktorý zase prezentoval, ako si vytvoriť „motor“ makléra. Bola to veľmi zaujímavá téma, ktorá opisovala, že po správnom naštartovaní toho motora, umožní maklérom získanie exkluzívnych zákaziek a spôsob ako zaistiť, aby sa maklérom klienti vracali a odporučili ich.

Ďalšiu prednášku si mohli zúčastnení vypočuť od Katky Špačkovej, školiteľky CENTURY 21 Slovakia, ktorá rozpútala diskusiu o chybách pri obchodovaní makléra.camp 2 Makléri si tak mohli vyskúšať ako zvýšiť úspešnosť obchodného jednania práve uvedomením si svojich chyb.

Okrem prednášok, si makléri mohli porovnať svoju silu a tým si zasúťažiť, či už v pretláčaní loptičky svojou mysľou ale aj streľbou do virtuálneho terču pomocou svojho sústredenia.
Prezentáciu zaisťovala spoločnosť BrainGym, ktorá tak prezentovala mozgo-cvičnú teóriu.

Keď sa deň chýlil ku koncu, nastal čas na vyhodnotenie výsledkov ako najlepších maklérov tak aj realitných kancelárií. Ceny víťazom odovzdával generálny riaditeľ CENTURY 21 Daniel Bilý. Viac o vyhodnocovaní sa dozviete TU.

IMG_0936

Celý CAMPu CENTURY 21 Slovakia sa niesol v duchu dobrej nálady a priateľskej atmosféry.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *