CENTURY 21 Slovakia otvorilo svoju novú centrálu v Bratislave

OtvorenieCENTURY 21 Slovakia otvorilo 26.6.2014 o 14.00 hodine v Bratislave svoju novú centrálu na Kaštieľskej ulici č.2 v novostavbe Perla Ružinova (2.podlažie). Otvorenie zahájil svojim príhovorom Daniel Bilý, ktorým privítal účastníkov z radu realitných kancelárií, zástupcov developerov ako aj odbornú verejnosť.

„Mojou víziou ako aj víziou CENTURY 21 na Slovensku je zlepšiť pozíciu vnímania realitných maklérov. Myslím si, že všetko musí začať rozhodnutím nás vlastníkov realitných kancelárií, a prostredníctvom našich maklérov chcem poskytnúť našim klientom určité garancie. Aj preto sme sa rozhodli otvoriť toto nové školiace stredisko, ktoré má slúžiť našim maklérom v Bratislave.“ Následne s presvedčením dodal “ Školenia a tréning je jediným nástrojom ako môžeme zmeniť premýšľanie realitných maklérov a tým zlepšiť kvalitu služieb.“

otvorenie kancelarie         IMG_1152

Následne si všetci účastníci pripili na novootvorenú kanceláriu a mohla sa začať družná diskusia. Centrála CENTURY 21 začína od 30.6.2014 organizovať odborné školenia ako pre nových, tak aj pre skúsených realitných maklérov, a taktiež ponúka silnú marketingovú podporu svojim partnerským kanceláriám, ktoré sú súčasťou Systému CENTURY 21.

IMG_1139     otvorenie 2Zúčastneným ďakujeme, že prijali naše pozvanie, budúcich kolegov radi privítame v našej spoločnosti CENTURY 21 a tešíme sa na spoluprácu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *