45 rokov skúseností

Už od roku 1971 celosvetovo zdokonaľujeme prácu realitných maklérov a tak poskytujeme našim klientom prvotriedny servis, známy ako “Zlatý štandard”.

Svetová jednotka v realitách.

Sme v oblasti rezidenčného predaja svetová jednotka v počte predaných nehnuteľností.

Ocenené školenia.

V roku 2006 bol tento náročný tréningový program vyhlásený prestížnym americkým magazínom Training za najlepší vo svojom odbore.










Ste skúsený profesionál?
Prečo spolupracovať s CENTURY 21?

Keď sa realitnému biznisu venujete už niekoľko rokov, tak určite hľadáte odpovede na následujúce otázky. Ako zvýšiť svoj príjem? Ako získať viac exkluzivít? Ako dlhodobo nevyhorieť? Prečo nemám stabilný príjem? A veľa iných. Práve našimi skúsenosťami dokážeme naším maklérom pomôcť nájsť odpovede na tieto otázky a tak napríklad zdvojnásobiť ich príjem. Veľmi radi osobne prediskutujeme možnosti ako dokážeme i Vás posunúť vo Vašej kariére profesionálneho realitného makléra.

Prostredníctvom tréningov, školení a podpory kancelárie som zvýšila svoj obrat.

Katarína Hirjaková

maklér CENTURY 21 Realitné Centrum, Košice najlepšia maklérka roka 2013 na Slovensku

Ste v realitách nový?
Prečo spolupracovať s CENTURY 21?

Každá nová práca, ale aj podnikanie na začiatku potrebuje obrovskú podporu. Musíte mať správny plán a cieľ. Je určite i pre Vás dôležité, aby sa Váš budúci investovaný čas a prostriedky vrátili už za niekoľko mesiacov. Ale aby ste nestrácali čas a peniaze, musíte od prvého dňa vedieť, čo máte urobiť a ako ďalej postupovať. Už viac ako 43 rokov sa venujeme maklérom začiatočníkom. Máme pre tento účel vybudované špecializované školenia, kurzy a tréningy. Veľmi radi osobne prediskutujeme možnosti a pomôžeme Vám urobiť prvý krok správnym smerom.

Za osobnej podpory kancelárie a Systému práce CENTURY 21 som zmenil úspešne svoju profesiu.

JUDr. Dorián Szabó

maklér CENTURY 21 Golden Real, Košice 2.miesto najlepší maklér roka 2013 na Slovensku

Ako postupovať

Prvý krok

Vyplňte online formulár na týchto stránkach a do následujúceho dňa Vám zavoláme a dohodneme si s Vami nezáväznú osobnú schôdzku.

Druhý krok

Na nezáväznej osobnej schôdzke Vám pomôžeme identifikovať Vaše potreby a ciele. Navrhneme Vám, čo vieme pre Vás v krátkom čase urobiť.

Tretí krok

Na základe schôdzky je možné si dohodnúť nezáväzný týždeň na skúšku. V priebehu tohto týždňa budete môcť lepšie identifikovať prácu realitného makléra.

Štvrtý krok

Keď sa Vám spolupráca s nami bude páčiť a my budeme presvedčení, že Vám vieme pomôcť k Vaším úspechom, tak na základe dohodnutých podmienok, začneme spolupracovať.

Výhody spolupráce so spoločnosťou CENTURY 21

Najnovšie technológie

Rozumieme, že dnešný svet sa zmenil a mení. Realitný biznis v tejto rýchlej dobe vyžaduje neustály vývoj komunikačných technológií. Neustále investujeme do najmodernejších systémov, ktoré Vám uľahčia prácu a ušetria čas.

Vzdelávanie

Máme prepracované školenia a tréningové programy pre nových, ale aj skúsených realitných maklérov. Naše školenia sú hodnotené ako najlepšie vo svojej kategórii.

Marketing

Pre podporu maklérov a predaja nehnuteľností máme prepracovaný marketing s online možnosťami inzercie. Naši makléri majú možnosť inzerovať na približne 20 realitných portáloch.

Sieť kancelárií

Sme najväčšia celosvetová sieť realitných kancelárií. Aj na Slovensku sa postupne stávame najväčšou celoštátnou sieťou nezávislých kancelárií.