Kariérny rast

„Práca prináša plody v budúcnosti, lenivosť v súčasnosti.“

Dosiahnite lepšie výsledky, pripojte sa k celosvetovej rodine 145 tisíc maklérov a buďte sami sebou. Stante sa najlepším maklérom, či ste už začínali ako maklér alebo prichádzate z inej oblasti, CENTURY 21 ® je spoločnosť, ktorá Vám dá flexibilitu a slobodu stanoviť si vlastné tempo.

Ľudské možnosti a schopnosti sú nekonečné a každý z nás má odlišné sny. Aké sú tie Vaše sny? Je Vašim cieľom zarobiť veľa peňazí alebo ste skôr tip, ktorý si chce rozbehnúť vlastný biznis, ktorý bude následne rozširovať a zveľaďovať? Ak sa stanete realitným maklérom CENTURY 21, obe možnosti sú reálne, a hlavne jedna podporuje druhú. CENTURY 21 Vám zabezpečí rýchly rast, ktorý iba ťažko budete hľadat v iných spoločnostiach a umožní Vám vstúpiť do sveta vlastného podnikania. Rokmi overené metódy podpory maklérov CENTURY 21 ich prostredníctvom systému vzdelávania posúvajú po všetkých pozíciách v realitnom biznise a umožňujú im samým rozhodovať sa, ktorým smerom sa vydajú.

Ak prichádzate už so skúsenosťami z realitnej oblasti a preukážete schopnosti a zručnosti potrebné na pozíciu Senior makléra, môžete preskočiť juniorský post a začať s výhodami, ktoré v iných kanceláriách tak ľahko nezískate. Makléri začiatočníci začínajú na pozícii Junior, no je len na Vás, či z tejto pozície postúpite na pozíciu Senior Maklér alebo dokonca až na Partnera realitnej kancelárie. No a  Tým, ktorí vidia svoje schopnosti a možnosti ďaleko za hranicami maklérskych postov, pomôžeme postaviť sa na vlastné nohy a otvoriť si vlastnú kanceláriu CENTURY 21.

  • Maklér Junior
  • Maklér Senior
  • Partner realitnej kancelárie CENTURY 21
  • Vlastník realitnej kancelárie CENTURY 21

Využite jedinečnú možnosť finančného, sociálneho a odborného rastu. Kariéra realitného makléra môže byť obohacujúca a vzrušujúca, ale záleží tiež na tom, akú spoločnosť si vyberiete na spoluprácu. Nie každá spoločnosť Vám je schopná dať tie správne podmienky. Pre maklérov s vysokou motiváciou a chuťou dosahovať vlastné ciele a byť úspešný, je CENTURY 21® prirodzenou voľbou. Vo veľkosti je sila, ktorá Vás poháňa vpred a je len na Vás, či tú silu dokážete využiť.

Urobte teda svoje životné rozhodnutie a staňte pánom svojich snov.

Voľné pracovné pozície