Rozhovor s maklérom mesiaca – Tomášom Kolesárom

  1. Prečo ste sa rozhodli /čo vás k tomu viedlo/pracovať v realitách? Ako dlho sa tejto práci už venujete ?

Na začiatku môjho rozhodnutia pracovať v realitách bol môj spolužiak zo strednej školy, ktorý sa rozhodol otvoriť realitnú kanceláriu v Košiciach. Jeho ponuka spoločnej spolupráce ma oslovila, napriek tomu, že som v tom čase pracoval pre známu oceliarsku spoločnosť, ktorá mi zabezpečovala slušný príjem a stabilitu. Vedel som, že potrebujem zmenu a reality boli pre mňa spôsob, ako sa posunúť ďalej a naučiť sa niečo nové. Dnes po vyše 13-tich rokoch praxe realitného makléra viem, že som sa rozhodol správne.

2.  Za tento mesiac (August 2014) ste získali ocenenie Maklér mesiaca, čo to pre Vás znamená? Posúva Vás to ďalej, poprípade motivuje Vás to?

Pre mňa osobne je to obrovská motivácia a zároveň spätná väzba, že svoju prácu robím dobre. Ocenenie si vážim o to viac, že som ho nečakal tak skoro po vstupe do CENTURY 21. Bol som skutočne milo prekvapený. Samozrejme budem sa snažiť aj naďalej poctivo na sebe pracovať a posúvať vo výkone nielen seba, ale aj svojich kolegov.

3. Aké a koľko ocenení už máte okrem tohto posledného a aktuálneho ocenenia makléra mesiaca?

Je to moje prvé a pevne verím, že nie posledné ocenenie v rámci CENTURY 21. Som tímový hráč, a preto by som bol veľmi rád, keby takéto ocenenie získal aj celý náš team. Keďže poznám profesionálny prístup svojich ľudí, verím, že do konca roka bude cena „kancelária mesiaca“ naša.

  1. Máte nejakú vtipnú alebo nezabudnuteľnú príhodu, ktorú ste zažili počas svojej kariéry RM?

55cad314-5534-47f0-8f11-17217ab25ebf

 

Práca realitného makléra je predovšetkým prácou s ľuďmi, nezriedka musíme byť aj dobrými psychológmi a nájsť spoločne s klientmi to najvhodnejšie riešenie ich požiadaviek.

Tých vtipných a veselých príhod bolo veľa, na konkrétnu si nespomínam, no asi najviac zo všetkých si vážim, ak sa klienti k nám alebo ku mne vracajú aj po rokoch.

 

 

  1. Čo by ste odkázali ľudom, ktorí uvažujú o práci obchodníka s nehnuteľnosťami a majú pocit, že by ich táto profesia napĺňala?

Mali by ísť za svojím presvedčením a cieľom, tak ako som to spravil aj ja. Moja práca je zároveň mojim koníčkom. Okrem toho som pochopil, že peniaze, o ktorých sa mi predtým ani nesnívalo, viem v tomto odbore zarobiť za niekoľko mesiacov, ale aj za jediný deň. Avšak k  tomu všetkému je potrebná istá dávka šťastia i odvahy.

 

Tomášovi Kolesárovi ako aj jeho kolegom prajeme veľa pracovných úspechov a najmä veľa spokojných klientov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *