Riaditeľ/Riaditeľka kancelárie – Bratislava

Miesto práce: Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): dohodou, fix + variabilná čať
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný pracovný úväzok TPP

Náplň práce

Na pozícii riaditeľa pobočky budete riadiť obchodný tím 7-10 predajcov, riadiť vzťahy so zákazníkmi a zodpovedať za dosahovanie plánovaných obchodných výsledkov.

Čo od Vás budeme očakávať?

  • Komplexné riadenie zvereného obchodného tímu, ich pravidelný koučing, podpora a motivácia.
  • Realizáciu efektívnych aktivít na získanie nových klientov, plnenie obchodných plánov.
  • Budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi a riadenie ich vysokej spokojnosti.
  • Koordinovanie činnosti pobočky a zabezpečenie jej plynulej prevádzky v súlade s definovanými procesmi a postupmi

Ponúkané výhody

  • súčasť profesionálnej, procesne riadenej organizácie
  • stabilný model odmeňovania (fix + variabil), zamestnanie formou TPP
  • služobný automobil aj na súkromné účely
  • práca pre svetovú jednotku v realitách
  • priestor pre profesionálny rozvoj v oblasti realitného obchodu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. alebo II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • ekonomické alebo technické zameranie

Jazykové znalosti

  • anglický jazyk, komunikačná úroveň

Počítačové znalosti – používateľ

  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Internet (e-mail, www) – pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Požadovaná prax

  • riadenie obchodného tímu najmenej 3 roky napr. v bankovej pobočke alebo v pobočke mobilného operátora.
  • prax v obchode s realitami veľkou výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • rozvinuté a praxou potvrdené manažérske zručnosti
  • úspešná skúsenosť s vedením obchodného tímu
  • veľmi dobré organizačné, komunikačné a predajné zručnosti
  • orientácia na výsledky a budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi, pozitívny prístup k ľuďom
  • zodpovednosť a samostatnosť, profesionálne a etické správanie

Meno a Priezvisko *

Telefón *

Prax v riadení obchodného tímu?

Tu môžete nahrať Váš životopis

Kontrolny text:
captcha

Prosím opíšte kontrólny text:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z.