Profil ideálneho "senior" makléra

27.11.2023

Ako pomôcku pre tvorbu náborových kampaní som si prednedávnom vytvoril persónu SENIOR MAKLÉR - PARTNER PREDAJA. Je to vlastne profil ideálneho makléra, akých hľadáme na seniorské pozície. A keď  ho už mám takto pekne popísaného, tak som si povedal, že to rovno zverejním. Aj keď to pôvodne bolo určené pre interné potreby pri tvorbe náborových kampaní...
Ak sa vidíš v tejto persóne, neváhaj a ozvi sa. 

Persónu - ideálneho Partnera predaja RE/MAX Vista, budem pre tento účel volať Peter.

Peter je absolventom realitnej akadémie SORA alebo NARKS, ideálne so živnostenským listom pre výkon realitnej činnosti.

Je ambiciózny a výkonný realitný maklér s viacročnou skúsenosťou v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Má vynikajúce znalosti realitného trhu v Bratislave a jeho okolí, s dôrazom najmä na oblasti a lokality, kde má naša realitná kancelária silné postavenie.

Osobnosť, schopnosti a vlastnosti:

 • Komunikatívny:
  Peter je skvelý komunikátor, schopný efektívne komunikovať s klientmi, majiteľmi nehnuteľností a tímom kancelárie. Jeho komunikačné schopnosti sú kľúčové pri získavaní dôvery klientov.

 • Analytický myslenie:
  Má silné analytické schopnosti, čo mu umožňuje rýchlo a presne vyhodnocovať trhové trendy a ceny nehnuteľností.

 • Obchodný duch:
  Peter má podnikateľský prístup k realitnému biznisu. Je schopný identifikovať obchodné príležitosti a nájsť riešenia, ktoré zabezpečia maximálny prospech pre klientov i kanceláriu.

 • Diskrétnosť:
  Pre nás je dôležité, že Peter spoľahlivý a diskrétny. Jeho klienti sa preto cítia komfortne a bezpečne pri zdieľaní informácií o svojich nehnuteľnostiach, čo prispieva k dobrým obchodným vzťahom.

 • Odborný prístup:
  Má neustálu túžbu po vzdelávaní a zdokonaľovaní sa v oblasti realitného biznisu. Je vždy dobre informovaný o legislatíve a novinkách na trhu a v maximálnej miere využíva interné kurzy a workshopy našej RX Akadémie. Peter je jednoducho hladný po informáciách a vzdelaní.

 • Príjemný a pozitívny:
  Jeho príjemná osobnosť mu pomáha budovať silné vzťahy s klientmi aj vnútri tímu. Je pozitívne naladený a vie udržiavať optimistickú atmosféru aj v náročných situáciách. A za to ho máme radi!

 • Príslušnosť k značke RE/MAX:
  Peter je hrdý na to, že je súčasťou renomovanej realitnej siete RE/MAX. Verí v hodnoty a štandardy tejto značky a aktívne prispieva k posilňovaniu jej pozície na trhu. Jeho lojalita k značke RE/MAX je viditeľná nielen vo verejných prezentáciách, ale aj vo všetkých aspektoch jeho práce.

 • Zdieľanie vízie a misie:
  Peter úzko zdieľa víziu a misiu realitnej kancelárie REMAX Vista. Je presvedčený, že spojením profesionálnych realitných služieb s výkonným marketingom môže prispieť k spokojnosti a úspechu klientov. Jeho práca je orientovaná na dosiahnutie spoločných cieľov a rozvoj kancelárie v súlade s definovanými hodnotami.

 • Etický kódex RE/MAX:
  Peter bezvýhradne dodržiava etický kódex realitného makléra siete RE/MAX. Jeho správanie a rozhodnutia sú vždy založené na etických princípoch a záujmoch klientov. Jeho integrita je neoddeliteľnou súčasťou jeho pracovnej filozofie, čo z neho robí spoľahlivého partnera pre klientov aj kolegov v tíme.

Týmto sa Peter stáva nielen úspešným realitným maklérom, ale aj výrazným zástupcom hodnôt a štandardov, ktoré sú pre značku RE/MAX charakteristické.

A čo je Petrovým cieľom?

Peter má ambíciu stať sa jedným z popredných realitných maklérov v Bratislave. Jeho cieľom je poskytovať vynikajúce služby a užívateľský zážitok klientom a budovať silnú reputáciu kancelárie RE/MAX Vista.

Si Petrovi podobný alebo sa v ňom dokonca vidíš? Klikni na formulár, povedz nám niečo o sebe a čoskoro môžeš byť súčasťou nášho úspechu!